Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan nőkhöz, lányokhoz szól...

Olyan nőkhöz, lányokhoz szól a kérdésem, akik férjnél vannak, vagy együtt laknak a barátjukkal. (? )

Figyelt kérdés

Nem féltek, hogy éjszaka átáztok? Volt már ilyen balesetetek? Hogy fogadt a párotok?

köszi a válaszokat.


2010. júl. 18. 12:55
 1/10 anonim válasza:
Mármint menstruáció alatt?
2010. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy eggyütt élésnél ez már nem okozhat problémát.

Ennek ellenére persze ha így alakul,akkor próbálom úgy "helyre hozni"a dolgot,hogy minél kevesebbet vegyen észre belőle.ha lehet,semmit.nem azért mert szégyellem,vagy hasonló,de hosszú távon egy kapcsolatban sztem előnyös ha bizonyos dolgokat megtartunk magunknak.ha azt akarjuk,hogy még sok év múlva is szépnek lásson minket a párunk.

2010. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt egyszer (azóta éjszakára is tampon+eü betét, bár mióta gyógyszert szedek szinte alig van), nem volt semmi gáz, lehúztam a lepedőt és kimostam. Sztm a férjem nem is látta, csak azt vette észre, hogy áthúztam az ágyat. Azért a férfiak is tisztában vannak azzal, hgyo ez egy természetes folyamat és történhetnek balesetek, nem hiszem, hogy tragikusan fognák fel.

2010. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem félek, előfordult már párszor, sőt mióta szültem minden hónapban összejön, nem értem miért.

Egy kis vértől nem fog a párod szerintem kiakadni. Úgyis tudja, hogy menzeszed van, gondolom addig nem vagytok együtt. A legkisebb felhajtással és a legnagyobb természetességgel kell feltakarítani.


Ha javasolhatom: tampont éjszakára ne, túl hosszú az idő, túl sok a fertőzésveszélye. Akkor már inkább vastag betét vagy éjszakai spec betét.

2010. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat. igen, menstruáció alatt értettem.

2 hetet együtt leszek a barátommal, és valószínű,hogy ez alatt meglesz,és félek, hogy átázok. Az egyik barátnőmmel is megtörtént, és a barátja tökre kiakadt,hogy hogy lehet ilyen undorító..stb.

2010. júl. 18. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
A baratja eleg bunko volt. Hogy viselkedhetett igy vele, o is tudhatna, hogy nem akarattal tortent, na meg termeszetes.
2010. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor az tuti, hogy nem egy felnőtt, épeszű ember...
2010. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A férjem nagyon megértő, nem is várja el közben a szexet. Ő se tartja jónak, én se tudnám elképzelni. Szülésem után pedig mindig elment nekem a gyógyszertárba betétért. Ha átáznák se fogadná rosszul, ő nem olyan. Normális párkapcsolatban nincs is ilyen, de tamponnal én sose áztam át.
2010. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: De azért szeretem megtartani én is ezt a dolgot magánügynek, és ha nem hajlok a szexre megérti és ejtve a téma. Ha átáznák pedig diszkréten kezelném, neki észre se kellene vennie.
2010. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 13:41 vagyok

Azért ez függ az életkortól és érettségtől, ha így belegondolok, lehet, hogy egy kamasz vagy fiatal fiú nem tud ezzel még mihez kezdeni, már a barátnődre gondolok, de életkort nem írtál.

Mindenesetre nem túl szimpi hozzáállás, de miből gondolod, hogy a te párod is ilyen lenne?

Ha félsz, beszélj vele ezekről a dolgokról.

De egy jó nagy betét, két bugyi és egy sort megakadályozza, hogy összevérezz mindent, legfeljebb fehérneműt mosol, azt meg nem kell az orrára kötni a srácnak :-)

2010. júl. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!