Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Esetleg gombás...

Ez normális? Esetleg gombás fertőzés?

Figyelt kérdés

Úgy unblock nagyon sok folyásom van, és néha érzem is, hogy büdös.

(Tegnap előtt este a barátnőm megujjazott.. majd azután próbálkozott csiklónál is.. ami kicsit fáj, és amúgy a körmei is hosszúak, ami tuti számított) na de ezután fájt és égetett, ami másnap reggelre elmúlt, már csak nagyon fel vannak duzzadva a szeméremajkak, viszont a pirosodás nagyjából elmúlt.

Canesten Plus-al bekentem kívül, de gondolom az nem elég. Nőgyógyászhoz viszont nem szívesen akarok elmenni, de persze tudom, hogy az lenne a legjobb megoldás..

Nem tudom hogy mi ez.. Itthon mit tudok ellene tenni?

17L



2019. nov. 11. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Megtanítod a pasidat körmöt vágni és rendesen ujjazni, valamint arra, hogy előtte mosson kezet.

Ha nem mész nőgyógyászhoz, kiidül, és a jó életben se tudod kiirtani. Szóval mindenképp muszáj dokihoz menned, a távgyógyászat egyelőre nincs feltalálva.

2019. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pasim, egy lány. Nem véletlenül írtam "barátnőmet" 😅😂
2019. nov. 11. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Tökmindegy mi van a lába között. Akkor is vágjon körmöt tanuljon meg ujjazni és mosson kezet. A tényen ez nem változtat.
2019. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg nagyon kell vigyázni, hogy piszkos kézzel körömmel ne nyúlkáljatok oda, és főleg a hüvelybe ne. Csak egy tipp, hogy ha rendszeresen megujjaz a barátnőd, akkor ne legyen műkörme vagy hosszú körme... mert különben örökösen rohangálhatsz orvoshoz különböző fertőzésekkel.

Ha büdösnek érzed, akkor inkább bakteriális fertőzésed van, arra a Canesten egyáltalán nem jó, de persze kevert fertőzés is létezik, ami mindkettő egyszerre. Ha csak enyhe a dolog, akkor a Lactofeel hüvelygél beválhat, de a Canestennek is van valami ilyesmire való terméke. De az az igazság, hogy szerintem sincs annál jobb tipp, mint hogy mutasd meg magad dokinak, mert egy felszálló fertőzés nagyon csúnya dolgokra képes. Én egyszer nyaralás alatt kaptam el egyet, és mire eljutottam orvoshoz, ráment a vesémre.

2019. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!