Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van annak logikai alapja,...

Van annak logikai alapja, hogy sokszor leszek pont akkor náthás, amikor megjön?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mivel a testem azzal van elfoglalva, hogy kilökje magából a fölösleges dolgokat, a meg nem termékenyített petesejteket pl., ezért el is gyengül immunrendszerileg, és ezért volt már igencsak sokszor, hogy tényleg egyszerre lettem náthás és jött is meg. Mással is előfordult már? Ez valami köztudott dolog, amiről én eddig nem hallottam?

2019. nov. 12. 16:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Magánba jött kérdésre itt válaszolok azzal, hogy havi piros között nem igazán szokott más lenni, vagy nem jelentős mértékben - miért kérdezte ezt erre a posztomra reagálva valaki?
2019. nov. 13. 00:20
 2/2 A kérdező kommentje:

Mivel megint ez történt, sőt, influenzajárvány kellős közepén én is vszeg pont azt nyeltem be a jó kis izületi fájdalmakkal pont aznap, egy barátnőm szerint - nem is emlékszem már, ki volt, csak arra, hogy kapásból rávágta - természetesen, hiszen a női test olyankor minden erejével azzal van elfoglalva, hogy a vér ürítése gördülékenyen menjen, ami úgy igénybe veszi a női testet, hogy az persze, hogy kihat az immunrendszerre is.


Érdekes összefüggés amúgy az szerintem ezzel, hogy amikor egyszer nagyon nem akart megjönni vagy utazni akartam épp külföldre és szívesen letudtam volna a véres témát még előtte, olvasgattam, hogy éppen a fokozott C-vitamin fogyasztás, citrus gyümölcsök segítik vagy siettetik meg ezt, ami szerintem pláne érdekes, hogy miért, hogy függ össze ez a két dolog: tán tényleg C-vitamin kell ahhoz, hogy megjöjjön, és éppen a túlzott C-vitamin felhasználás a szervezetben vezet annak hiányához, ami betegséghez is vezethet? Helló, spanyolviasz, megint csak feltaláltam valamit, amit már biztos egy csomó nő rég tud a nagyanyáitól! :D

2020. jan. 7. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!