Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti nektek is volt olyan hogy...

Ti nektek is volt olyan hogy sokszor néztetek pont egy időben az órára?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt hogy pl 11:11 vagy 13:13...stb

Nekem egyre gyakrabban az elmúlt pár hónapban előjött, de utánajártam kb hogy mit is jelenthet és megerősítések hogy jó úton járok,amiben hiszek is mivel érzem,tudom és úgy is cselekszem.

Kíváncsi vagyok kinek volt ilyen az életében? illetve mit élt át akkor vagy mi lett utána?

Mindig is érdekeltek az ilyen dolgok,imádok az ilyenekről beszélni. :)



2019. márc. 16. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt ilyen :)

Fél éven keresztül teljesen véletlenül néztem rá az órára 11:11kor. Január 11-én megkérte a kezem a férjem, augusztus 11-én házasodtunk össze és szeptember 11-én megszületett a kislanyom. Azóta sem láttam az órán 11:11-et :)

2019. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Azért történik egyre gyakrabban, mert foglalkozol a számokkal és jelentést akarsz belelátni dolgokba, így tudat alatt is ezekre figyelni fogsz. Pont az időhöz nem nehéz dolgokat kötni, hiszen az embereknek van időérzéke, így a két dolog együtt létrehozza, hogy jókor vagy megközelítőleg jó időben az órára nézz, majd jelentőséget tulajdoníts neki. Ezt megerősítési torzításnak hívják.


[link]

2019. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen óraegyezés nálam nem volt. Viszont nálam is működik valamiféle megérzés, írok egy példát: nézek a tévében valamilyen filmet, vagy műsort. Közben kapcsolgatok, és az tűnt fel már többször, hogy pont akkor kapcsolok vissza az adott csatornára, amikor vége a reklámblokknak. Pedig nem egyformák időben. Sokszor meglepődöm utólag, hogy ezt hogy sikerül eltalálnom? De tényleg másodpercre pontosan.
2019. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen, vannak "időszakaim": 22:22, 19:56, 18:48, most épp 12:34 😀😀 Amúgy nem vagyok nagy töri rajongó, nem tudom, honnan jönnek ezek :)
2019. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkozom a számokkal, mégis azt vettem észre hogy mindig ahány óra, annyi perckor nézek az órára.


De mindig 11:11,12:12, 13:13 stb.


Éjjel megébredek 2:02-kor.

Nem tudom van e jelentősége.

2019. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen nagyjából fél évig, még most is néha. Azóta jó dolgok történtek az életemben, ezért én úgy értelmeztem, hogy jó úton járok, és ez egy megerősítés.

Sokan megmagyarázzák azzal, hogy az agyunk szereti az ilyen mintákat, és idővel akaratlanul is keresni kezdi, de nekem nehéz lenne úgy csinálni a mindennapokat, hogy csak a puszta tényekben higgyek.

2019. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. :) Én is hiszem azt hogy ezek jelek az embereknek hogy jó úton járnak egy megerősítés az önmagunk megerősítésén kívül.
2019. márc. 16. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!