Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában gyakran keverem a...

Mostanában gyakran keverem a szavakat, gondolok egy szóra, és teljesen mást mondok, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Párom vette észre, hogy milyen gyakran beszélek zöldségeket. Pl. óra helyett lámpa stb. Van, amikor észreveszem, van, amikor nem. Ez lehet valamilyen betegség, vagy csak gyorsabban pörög az agyam? 32 éves vagyok, úgyhogy ez még nem időskori :)
2018. júl. 26. 10:47
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van ilyen agyi betegség is, de lehet érbetegség is, meg lehet kimerültség, gyógyszer mellékhatás, vírus/baktérium fertőzés, baleset következménye, napszúrás, kialvatlanság, agyrázkódás, dementia.
2018. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szedek, agyrázkódás, napszúrás szintén nem, kialvatlanság sem mondható el
2018. júl. 26. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Is néha én szavakat a keverem.
2018. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha ez gyakori, akkor gond, én mindenképpen elmennék kivizsgáltatni.
2018. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!