Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az alább leírtak lehetnek az...

Az alább leírtak lehetnek az első menstruáció jelei?

Figyelt kérdés
Nekem van egy éve fehéres színű folyásom, de mostanában sokat fáj a fejem, többet kell vécére járnom és néha görcsöl a hasam. Még nem jött meg az első.

2019. nov. 13. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a folyás lehet az, ez a normális ciklus része. A fejfájás, gyakori vizelés nem ilyen tünet. A görcsölés sem jellemző menstruáció nélkül.

Érdemes magadnál tartanod pár betétet, ha a korod szerint is várható, hogy megjöjjön.

2019. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben jártam. Nekem 3 (!) évig volt folyásom, mielőtt megjött volna az első. De ez nyilván változó, van akinek előbb, van akinek később jön meg. Először nekem fehér folyásom volt, aztán áttért szépen lassan sűrűbb, halvány krém színűre. És végül egyszer, amikor már tényleg nem számítottam rá, és nem is éreztem (először) semmit, megjött az első. Addigra már nagyon aggódtam, hogy biztos valami mutáns vagyok, hogy nem jön meg. Utólag elég butaság volt ezen problémázni. Én mindig tartok magamnál egy kis tatyóban tisztasági betétet, szárnyas betétet, nedves törlőkendőt, görcsoldót. Ajánlom neked is. Sok sikert kívánok!
2019. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!