Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 23 éves lány vagyok aki már 2...

23 éves lány vagyok aki már 2 éve szenved az e colitól és az e fekalistól ami persze a hüvelyembe van. Vannak akiknek sikerült meggyógyulnia?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mégis hogy? Orvos?
2019. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Voltam több orvosnál is egy csomó pénzt kidobtam feleslegesen és az a sok antiobiotikum... 1 hónap tünetmentesen utánna kezdődik újra. Teljesen elvagyok keseredve én így nem akarok élni. Volt 1 orvos aki azt mondta ráadásul magán hogy ezzel ő nem tud kezdeni mert a nő hüvelyében mindig van baktérium. Hát köszönöm.. sok telep e coliból és e fecalisbol az akkor szerinte normális. A másik orvos pedig mondta hogy ez meddőséget is tud okozni. Na ott kivert a víz és azóta nem nyugszom meddig nem találok egy olyan lelkiismeretes orvost aki addig nem nyugszik míg a bajt meg nem oldja. Párommal óvszerrel szeretkezünk így nem adjuk egymásnak. Legalább őt megtudta gyógyítani az orvosa. De én már két éve hogy így vagyok. Babát is szeretnénk már nagyon de így nem lehet... :( Kérlek akinek van jó tapasztalata az ne tartsa magában segítsen
2019. nov. 21. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd, magától oda nem megy baci, azt a székletből kened oda
2019. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosításodat! De tudom hogyan kell csinálni, minden nagy wc után törlöm magam vizes kendővel. És az exemtől kaptam el ha annyira bele mélyülünk a dologba. Nem mindig a törléssel van itt a gond!
2019. nov. 21. 20:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom mit tegyek tangát nem hordok a fehérneműket megfelelően mosom utánna még vasalom is..
2019. nov. 21. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Bőr és nemibeteg gondozóban kezeltek vagy csak a nőgyógyász?
2019. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak nőgyógyász
2019. nov. 21. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor keresd fel a nemibeteg gondozót, a pároddal, csináltassatok mindketten tesztet, a padid simán lehet tünetmentes, de fertőz.
2019. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezért is használunk gumit. De így megpróbáljuk és elmegyünk hátha az segítene.
2019. nov. 21. 20:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud valami természetes kezelést azt is szívesen megnézném.
2019. nov. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!