Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt valaki, akinek személy...

Van itt valaki, akinek személyes tapasztalata van a vaginizmusról?

Figyelt kérdés

Bár jártam nőgyógyászoknál, mégis az internetről tudtam meg, hogy vaginizmusban szenvedek. Azaz, bármennyire is szeretem és kívánom a társamat, képtelen vagyok ,hagyni', hogy a hüvelyembe hatoljon. Kerestem megoldást az interneten, de óriási vagyonba kerülne, ha erre a problémára szakosodott nőgyógyászhoz mennék, nem engedhetjük meg magunknak. Szerelmem türelmes, de én már nem nagyon bírom. Szeretném, ha ,rendesen' el tudnék élvezni mindkettőnk örömére.

A hüvelytágításra gondoltam. De még a saját ujjamat, sikosítóval sem tudom a hüvelyembe bedugni. Nagyon el vagyok keseredve.



2019. nov. 21. 22:05
 1/2 anonim válasza:
42%

Nekem van.

Kb. 17 évesen összejöttem egy lánnyal, akivel a kapcsolatunk elején még 3-szor 4-szer jól ment a szex. Bár későbbi elmondásai alapján már akkor is érzett fájdalmat. Majd a következő alkalommal szörnyű fájdalmat érzett és félbe kellett hagynunk a dolgot. Ezt követően minden alkalommal az előbb említett fájdalom jelentkezett. Próbáltam az ujjammal, nyelvemmel kényeztetni,de az is fájdalmat okozott neki.

Olvastam én is az interneten, hogy lehet lelki eredete, illetve nőgyógyászati. A mi esetünkben lehetséges, hogy mindkettő volt, mivel az előttem levő párja a szüzességét elég ótvar, durva módon vette el. Beszélgettem rengeteget a párommal, menjen el nőgyógyászhoz, könyörögtem neki. Nem akart. Utána szóba hoztam a szexuálpszichológust, szintén negatív eredménnyel jártam. 1,5 szexmentes év után úgy döntöttem, hogy nem erőltetem az előző két dolgot és felhozom számára az anális szex lehetőségét. Mivel az én kielégítetlenségem és a folytonos próbálkozásom, hogy neki jobb legyen rengeteg vitát szított. Ezt is elutasította. Rá félévre szakítottam vele, mert nem volt egészséges így már a kapcsolat.

Azt tudom tanácsolni, hogy nézz a lelkedbe, nehogy valami régi sérelem okozzon számodra gátot a szexuális életed megélésében. Illetve mindenképp menj el nőgyógyászodhoz , ha azóta nem voltál. S mondd neki, hogy biztos vagy benne, hogy ez a probléma.

Remélem egyébként azóta megoldódott a problémátok. :)

Maradok tisztelettel. K-mester

23F

2020. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%
Azóta mar biztos megoldódott :D
2020. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!