Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bűzös hüvelyi folyás?

Bűzös hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Már lassan másfél hónapja tart a rothadáshoz hasonló szagú folyásom ami a nadrágomra is átszokta adni a kellemetlen szagot. Tegnap voltam nőgyógyásznál mert tegnapra kaptam időpontot egy hónappal ezelőtt. Említettem ezt a dokinak és aztmondta hagyjam, mert ez csak felfázás. Nos nekem nincsenek felfázásra utaló jeleim mint pl a sűrű vizelés az alhasi fájdalom. Csak szimplán ez a folyás aminek iszonyat büdös a szaga. (Zöld - sárga folyás). Kipróbáltam a betadine kúpot az sem segített. Tudom nem itt kellene tudakolózzak de nem tudom már hova forduljak esetleg akad itt olyan akinek volt már ilyene? 20(L)

2019. nov. 22. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos voltál te orvosnál? Vagy csak azért írod, mert úgyis azt tanácsolná mindenki, de így hátha kapsz házi gyógymódot? Mert azért ezt nem hagyja figyelmen kívül egy orvos sem és ha kell antibiotikumot ír. Keress másik dokit és ha nemi életet élsz, a partnert is kezelni kell, mert ki tudja milyen fertőzést adogattok ide-oda.
2019. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen voltam, hat enis kivoltam akadva hogy semmit sem ajanlott es nem is foglalkozott normalisan velem.
2019. nov. 22. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg bakteriális fertőzés, a leírtak alapján. Menj másik orvoshoz, ezt kezelni kell.
2019. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár államihoz, nővédelmibe vagy nőgyógyászat ambulanciára, de menj el hétfőn. Trichomonas is lehet, nem fog vény nélküli cuccokra megoldódni.
2019. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem volt, az én nőgyógyászom azt mondta, hogy hüvelyi fertőzés és antibiotikumot, hüvelykúpot (azt hiszem így mondják neki) írt fel. Az antibiotikum mellé linexet kellett vegyek, hogy kímélje a gyomrom, ezeket 5 napig kellett szedjem reggel és este, a hüvelykúpot pedig 10 napig minden este 1 db-ot. Remélem segítettem :)
2019. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

11.59 es -utso kommentelő.

Légyszives irj nekem priviben nagyon szépen köszönöm!!!

2019. nov. 25. 13:49
 7/7 A kérdező kommentje:
11.09 bocsánat*
2019. nov. 25. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!