Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez még mindig a hüvelygomba?

Ez még mindig a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Többször volt már gombám, mindig pár nap alatt elmúlott és utána hónapokig jól voltam. Lassan egy hete kezdődött hüvelyviszketéssel, folyást nem igazán tapasztaltam, esetleg enyhén sárgás volt, és picit sűrűbb, ami volt (egyébként már a sárgásság miatt arra is gyanakszom, hogy ez lehet nem a megszokott gomba és el kellene mennem orvoshoz), bár sok helyen ezt is írják tünetnek. A lényeg az, hogy napokig kenegettem canestennel, tegnap helyeztem be az első canesten tablettát, a hüvelyi rész már egyáltalán nincs jelen, de a kisajkam enyhén piros és kellemetlen érzés van jelen ott. Kicsit ég, csíp. Ez hozzátartozhat még a gombás fertőzéshez, és ha igen, ez miért nem múlik már el? Ha meg szerintetek nem az, akkor mi lehet?

2019. jún. 8. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Az, igy jár az aki ész nélkül kenegeti a canestent
2019. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pár nap alatt nem múlt el, akkor sajnos menni kell orvoshoz.
2019. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Hogy ne nagyon legyen gombád újra, ne egyél cukrosat, fehérliszteset, hagymásat.Melegbe a passzos nadrág és műszálas bugyi a kerülendő.
2019. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első: mire gondolsz? Nem gondolnám, hogy bajt okoznék a Canestennel, max nem használ. Vagy arra gondolsz, hogy ahelyett, hogy már rég tablettát/kúpot használtam volna, csak kenegettem?
2019. jún. 8. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolt az 1es hogy ahogy antibiotikumot is lehet sokáig használni az ilyen (amúgy már rég rezisztens) antimikotikum is lehet haszontalan egy idő után, sajat magad “képzed ki” a betegséged arra hogy erősebb legyen...

Nem véletlenül vannak vényes gyógyszerek, orvos tud segíteni ha tényleg van valami, (és van) ez nem egy szúnyogcsípés amit csak kenegetni kéne valamivel

2019. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!