Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy betétnek hány órát kell...

Egy betétnek hány órát kell kibírnia? Ti suliba egy nap hányszor cserélitek?

Figyelt kérdés

4 cseppeset használok

Nekem minden 2.ora után szaladnom kell h ne azzak át. Ez így normális? 18

Éves vagyok


2019. nov. 23. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1 olyan nap van mikor sok van, akkor olyan 2-3 óránként, de a többi napon is 4-5, leginkább higiéniás okokból, nem azért mert átáznék.
2019. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem már kezd zavarni hogy mindig wcre szaladgalok. És többiek ki tudja mit gondolnak.. Mert nekik mikor meg van egésznap nem is mennek wcre nem tudom hogy csináljak. Mondják hogy meg van fáj a hasuk de egesznap az osztályban ulnek
2019. nov. 23. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, h a többiek esetleg támpont használnak? Csak mert az nem ázik át olyan gyorsan
2019. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tampont*
2019. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem személy szerint a tampon gyorsabban átázik, mint a betét.

Nézd, az, hogy meddig bírja nagyon sok mindentől függ. Egy négy cseppes betét kb 20-25 evőkanyálnyi vért kellene bírjon el. Persze ez szétöntve, ami nagyon sokszor vérrel nem történik meg mert főleg ülés közben egy helyre megy a vér.

Semmi gond nincs azzal, ha többször mész ki kicserélni, azt pedig, hogy mit gondolnak, kit érdekel?

Tudom, hogy ilyen fiatalon neked még nagyon fontos lehet, de most komolya. Ez egy természetes dolog, minden lány a környezetedben tudja min mész át, nem kell szégyellni.

2019. nov. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 napig van meg. Az első 4 napban óránként, félóránként cserélek. Olyan kb 24 éve...
2019. nov. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én normál betétet használok. Első 2-3 napban nagyon sok van, akkor ha otthon vagyok óránként, míg iskolás voltam majdnem minden szünetben, munkahelyen meg kétóránként cserélem. Én nem szégyellem. Vannak barátnők akikkel ki is beszéltük már, kinek mennyi. Lányok vagyunk, ez egymás között természetes.

Eleinte míg iskolás voltam a betétet is rejtegetve vettem ki a táskámból. Anyukám úgy nevelt, hogy soha senki ne tudja meg ne lássa hogy megvan mert ez szigorú magánügy. Ő a betétes reklámokon ki van akadva, hogy bezzeg régen nem reklámozták ezt. Aztán megtanultam, meg rájöttem hogy nincs mit cikikek tartani. Ha orvos látott és természetes, hogy sok van akkor nyugodtan cseréld mikor úgy érzed.

Annál nincs rosszabb mikor érzed, hogy már telefolyt vérrel és nem tudsz vcre menni.

2019. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha necces minden masodik óra után a csere, akkor cseréld le minden óra után. Vagy használj nagyobb betétet. Én éjszakait használok nappal is, és nem azért mert olyan erős a vérzésem, hanem, h bebiztosítsam magam egyrészt, h tutira ne tudjon megtelni, másrészt pedig h tutira elég nagy felület legyen alattam ahhoz, h bármit is csináljak amitől esetleg elmozdul a betét, akkor is még rá follyon a dolog, ne pedig mellé. Eddig még mindig bevált a dolog. Amire még szoktam figyelni az az, h mindig számolok a következő csere lehetőségével. Ha pl tudom azt lesz egy 2-3 órás dolgom, miközben nem, vagy csak nagyon neccesen tudom megoldani a cserét, akkor még otthon, indulás előtt cserélem, mert egy tiszta betétnek illik 2-3 órát bírnia... Szóval én a helyedben akkor inkább minden óra után lecserélném, akkor biztos nem kell aggódnod, h kiérsz e időben.
2019. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: fél órát nem bír ki nekem egy betét, nemhogy 2-3 órát...
2019. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!