Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi folyás, mi lehet?

Hüvelyi folyás, mi lehet?

Figyelt kérdés

Üdv!

Kb 2-3 napja kezdődött el nálam, hogy viszonylag átlátszó (minimálisan, de tényleg enyhén) sárgás váladék folyik belőlem. Eddig is elég gyakran használtam vékony betétet, de most tényleg muszáj volt. Annyi nem folyt, hogy esetleg cserélni kelljen, de idegesít, mert nem szokott ilyen lenni sose velem. Nem tudom elmagyarázni, hogy a szaga milyen. Gyenge szaga van, nem büdös. Eddig, amikor pl. gombás fertőzésem volt, viszkettem, de most viszketés sincs.

Egyébként fogamzásgátlót szedek 2 éve, 1 hét múlva meg fog jönni.

Mit javasoltok? Vegyek esetleg intim mosakodót vagy egy vény nélkül kapható kúpot, ami inkább csak ilyen "szintentartó" jellegű, vagy orvos?Mi idézi elő az ilyen jellegű folyást? Szerintem az orvos még korai lenne.


2019. nov. 28. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Bakteriális fertőzés lehet, ha nem viszket. Ha nem büdös, és csak enyhén sárgás még az sem valószínű, ha lenne normál ciklusod, akkor tapasztaltál volna már ilyet. A hüvelyflóra helyreállító kezelés nem árthat pld. Lactofeel, Gynophilus DM-ben is kapható.
2019. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. nov. 29. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!