Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Nagyon aggódom

Ez mi lehet? Nagyon aggódom

Figyelt kérdés
2 hete hagytam abba a fogamzásgátlót, amit 2.5 évig szedtem. Azóta görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni, rá 1 hétre aktus közben is vérezni kezdtem. Most meg ilyen nyúlós ragadós cucc jön ki belőlem..ki lehet húzni a hüvelyemből. Néha halvány rózsaszín, néha véres. Nagyon aggódok.
2019. nov. 29. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ertem azokat a noket akik ugy kezdenek bele a fogamzasgatloba hogy nem tudjak hogy mukodik....

Ez normalis, mivel eddig mestersegesen volt mensid pontosabban igazabol nem is menstruacio a szakszeru neve annak amit a gyogyszer csinal hanem megvonasos verzes, ezert ha abbahagyod teljesen felborulnak a hormonok, es igy all vissza a szervezeted ezekkel a "tunetekkel" amiket leirtal

2019. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Pontosan. Eleve aki fogamzásgátlót szed vagy is az ismerőseim 80% nem is állt rendesen vissza soha a ciklusuk. Sajnos mindig van neki 4-5 nap csúszás. A másik baj hogy általában úgy kezdik el a fogamzásgátlót hogy a ciklusuk szabálytalan és ha abbahagyják csak még rosszabb lesz.

Normalis amin keresztül mész gondolom a hormonrendszered teljesen felborult és sajnos azt kell mondjam hogy ez egy jó darabig ilyen lesz. El kellene menni orvoshoz ha nagyon ideges vagy. Nagyon át kell gondolni ezt a gyógyszert mert meglehet szívni vele rendesen.

2019. nov. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem én akartam belekezdeni a fogamzásgátló szedésébe, hanem 17 évesen mentem el orvoshoz, mert addig nem jött meg, és a nőgyógyászom írta fel.
2019. nov. 30. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tul profi doki ha nem tajekoztatott teged :( kotelezo lenne, hogy a no eltudja donteni vallalja e.
2019. nov. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!