Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet esélye...

Szerintetek lehet esélye annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kb egy hete minden nap hányingerem van. Mikor enni kell, sokszor éhes vagyok, de mire oda kerül a sor, hogy egyek, akkor hányingerem lesz újra és alig eszek egy keveset.

Fáj a hasam, szúrkál a köldököm körül néha, van mikor bal oldalt lent, van mikor jobb oldalt lent. Hátul a derekamnál is néha nagyon belefájdul. Tegnap kellett volna megjöjjön, de még most sincs semmi.


2019. dec. 1. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legfontosabbat hagytad ki. Szexeltél védekezés nélkül? Kettő vagy több hete.
2019. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen se vegyél egy terhességi tesztet kb. 500 forintért, inkább írj ki ide egy kérdést, hisz itt biztos megmondják a tutit....
2019. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dugtál, vagy csak úgy unalomból kérdezed, mert ez jutott az eszedbe..
2019. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk. Engem inkább az érdekelt, hogy lehet e hányingerem menzesz előtt vagy nem. Meg hogy ez lehet e terhes tünet
2019. dec. 1. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Az első tünet a kimaradt a menzesz, a második a pozitív teszt. Utána, kb. 6. héttől jönnek a tipikus terhességi tünetek, hányinger, mellfájdalom, émelygés, stb. Ezek a tünetek a menzeszt is megelőzhetik, gyomorrontásod is lehet, stb. Tehát meg is jöhet és azt érzed.
2019. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 hónapja volt ilyen, sokat stresszeltem, hányingerem volt egyszerre éhséggel de nem tudtam enni.. emiatt le is fogytam, de kb 1-2 hetet késhetett a menstruációm, miután megjött jobban lettem.
2019. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!