Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Váltsak orvost vagy szerintete...

Váltsak orvost vagy szerintetek reális amit mond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyár óta küszködök fertőzéses tünetekkel, ősszel voltam dokinál.

Vett le mintát ( sztk-ban), és az sztks laborból kimutatták hogy baktériumok okozzák a problémát (elvileg). kaptam rá gyógyszert de miután a barátommal voltam rosszabb lett az egész, egész más tünetek jelentkeztek, kínzás volt. Akkor sztkn kívüli bővebb kitenyésztésre küldte, abból kijött hogy Candida. Kezeltük mindketten magunkat a párommal.

Nem voltunk a kezelés óta együtt, de azóta hogy abbahagytam a kezelést belül enyhén fáj, kívül néha viszket, igaz kevésbé intenzív.

Voltam ismét de közölte hogy ezt a kenetet nem küldi bővebb tenyészetre, ismét a laborba küldi (mondván hogy abból úgy is kiderül ha van valami, de az első labori eredmény sem mutatott gombát, vagy akkor még nem volt?)

Szóval ez a 3. laboros lelet is az első eredményeit mutatta(baktérium), gomba negatív de a laboros azt mondta hogy Candidára ők nem nézik(tehát elvileg ki se mutatná magyarán lehet hogy még is van de baktérium ellen kezel a doki?)


Aztán felírt még egy szert de mondta hogy szerinte felesleges mert már semmiség amit érzek, biztos a szerektől van és hogy nincs gombám(de ez ugyanaz volt ami az első lelet volt, kérdeztem is hogy a candidával mivan de mondta hogy az nincs).


Most tökre összevagyok zavarodva, szerintem egy Candidát nem könnyű kiírtani, és már kivagyok hogy a sokadik szert írják fel nekem de utána is érze a viszketést, belső égő fájdalmat, és addig szexelni sem merek.

Nekem fura hogy egyik leleten ez , másikon az jön ki.

Szerintetek váltsak orvost vagy reális lehet amit mond?

25L


2019. dec. 3. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

“lehet hogy még is van de baktérium ellen kezel a doki?”


Te tudod milyen gyógyszert kaptál, baktériumra antibiotikum kell, gombára fungicid szer.


Én a helyedben elmennék egy másik orvoshoz.

2019. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!