Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napok óta görcsölök, de nem...

Napok óta görcsölök, de nem jön meg, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Két hete késik a menzeszem, legalább nyolc napja görcsölök, de nagyon durván. A melleim duzzadtak és fájnak, fel vagyok fújódva, vizesedve, mint általában menzesz előtt, mégsem jön meg. Terhes nem vagyok, három negatívat teszteltem a biztonság kedvéért és védekezünk mindig. Volt már valakinek ilyen? Ezek a tünetek nálam menzesz előtt pár nappal kezdődnek, mostmár nagyon kellemetlen, hogy ennyi ideje vannak menzesz előtti tüneteim és mégis ennyi ideje késik. Két hónapja voltam nőgyógyásznál (általános vizsgálat), azt mondta minden rendben van velem.
2019. dec. 4. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ez akkor volt mikor cisztám volt, az a fajta ami a vérzéssel távozik. Nagyon nehezen jött meg. Nem tudom hogy van-e köze hozzá, de elkezdtem tornázni és rá 2 napra megjött.
2019. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!