Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, napok...

6 hetes terhes vagyok, napok óta enyhén görcsölök, fáradt vagyok és nagyjából egy másfél hete esténként hőemelkedésem van. Nagyon félek, hogy baj lehet, mit mondtok?

Figyelt kérdés
Jövő pénteken tudok csak orvoshoz menni, nem tud előbb fogadni, én pedig már teljesen beparáztam, hogy mi van, ha valami nagy baj van, ha mondjuk nem él, de nem vetélek el, ha addigra, mire kiderül súlyos szövődményei lesznek, és ha tényleg ilyen baj van, akkor mégis miért. Megőrülök attól, hogy nem tudom most azonnal kideríteni, lehet, hogy csak magamat ijesztettem meg és ezek a tünetek normálisak, de ha nem, a jövő péntek még messze van és rettegek.

2019. máj. 2. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Ha erős gorcsid vannak akkor ne várj. Irány az orvos. Ezzel soron kívül is fogadnia kéne.
2019. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fáradtság, az enyhe görcs és a hőemelkedés mind terhes tünet, ne rettegj ennyire!
2019. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes vagyok es ugyanezek vannak,annyi hogy a hőm az 36.7 körül van,de nekem nem terhesen alacsony 35.5 körül. Magnéziumot szedsz? Az sokat segit. Elso gyerekkel en is görcsoltem sokat,most a masodikkal elviselhetobb de már a 4. Hettol napi 4 szem magneziumot szedek
2019. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!