Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon el vagyok keseredve....

Nagyon el vagyok keseredve. Mit tehetnék ezügyben? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és egy jó ideje már ( kb 1 éve ) elég feltűnő lilaság van a két szemem alatt ( kb. mint akinek bevertek egyet ) Akartam feliratni rá gyógyszert, de a nő azt mondta, hogy próbáljam meg, hogy sok folyadékot iszok, mert lehet az a baj, hogy nem ittam eleget. Ez így is volt, tehát rászántam magam a sok folyadékra, de nem javult semmit sem. Eleget alszok, van hogy 7-8 órát, van, hogy 12-t... hallottam azt is, hogy akár valamelyik szervemmel is lehet baj, és az okozhatja az elszíneződést a szemem alatt, de lehet vitaminhiány is...nos elég sok gyümölcsöt és zöldséget eszem, mégsem segít semmi. Most rászántam magam, hogy elmegyek egy normális dokihoz, csak igazából nem tudom, hogy ezzel a problémával milyen jellegű orvost kéne felkeresnem. Először a bőrgyógyászra gondoltam...vagy szerintetek milyen orvoshoz menjek??? Volt már valakinek hasonló problémája közületek?? Mit tehetnék még, hogy eltüntessem??? Sokszor alapozóztam az arcom emiatt, de még úgy is látszódott...ilyen fiatalon nem tudom mi lehet a baj, és nem akarom egész életemben korrektorozni a szemem alatt ( amúgy sem ér az se semmit..) Nagyon el vagyok már keseredve ez miatt, mert nagyon elrontja az arcképemet, mert amúgy nem vagyok egy csúnya lány... valaki adhatna tanácsokat, mit tehetnék még, ill. milyen orvoshoz forduljak.. ??? Előre is köszönöm!!!
2012. jún. 23. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Vashiány? Menj el egy vérvételre!
2012. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! detto ugyanez a bajom, 17 éves vagyok, szintén sokat alszom, normálisan étkezem, sportolok, stb.. voltam vérvételen ahol vaskötőkapacitást meg ilyeneket mértek fel, meg teljes vérkép stb.. de tök normális volta vérképem. azóta se tudom mi a baj. azt tanácsolom,ha nem vagy barnabőrű, akkor napozz sokat, szolizz, mert a barna bőr szép, és kevésbé fognak látszódni a nagy lila karikák. nekem ez segített.
2012. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!