Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóval kapcsolatban?

Fogamzásgátlóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva megyek az orvoshoz tablettát iratni és imádkoztam, hogy addig kibirja de végül megjött és szerintem el is múlik mire a dokihoz jutok. Az a kérdésem, hogy mi lesz ha a menstruáció megszünése utáni egy-két napban kezdek el gyógyszert szedni? Azt tudom hogy ha nem az elsőn veszed be akkor egy ideig nem véd és védekezni kell mellette. Meg azt még szeretném hozzá tenni hogy nem hormon zavar vagy ilyesmi miatt szedném. Valakinek van valami tippje? Egyszerűen csak olyan régóta halasztgatom hogy nem akarom tovább húzni. Januárt már jó lenne úgy kezdeni hogy védett vagyok

2019. dec. 8. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit változtat a válaszunk? Úgyis el fogsz menni (remélhetőleg) orvoshoz, ezeket a kérdéseket érdemesebb lenne neki feltenni.
2019. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elmegyek persze csak azért szeretek előre tervezni, meg egy kicsit tartok az orvostól is mert nővéremmel elég szemét volt anno (eddig nem hozzá jártam, csak most nem tudok hozzá menni mert már nem dolgozik ott, de már elkezdtük a procedurát voltam vérvételen is)


Éa am lehet kedvesen is válaszolni, ha meg nem tudsz akkor inkább ne írj légyszi, azt hittem azért van ez az oldal hogy kérdezzünk

2019. dec. 8. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha úgy jött le, nem ez volt a szándék.
2019. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tabletta használati utasításán pontosan le van írva, hogyan kell szedni, attól semmi esetre se térj el!
2019. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van ez így kitalálva ám, hogy akkor kell elkezdeni szedni, amikor megjön a menstruációd. Nem viccből írják rá a betegtájékoztatóra. Gondolom, ha ezt megemlíted a nőgyógyásznak, ő is ugyanezt fogja majd mondani/javasolni neked.
2019. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!