Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dienille fogamzásgátlóval...

Dienille fogamzásgátlóval kapcsolatban lenne egy kérdésem?!

Figyelt kérdés

Életemben először szedek fogamzásgátlót,tehát ezelőtt még semmilyen fajtát nem szedtem, így tapasztalatom se nagyon van vele értelemszerűen. Az elején leszögezném hogy az orvosom mindent elmondott, amit tudnom kell és megbeszéltem vele mindent. Csupán azért teszem fel itt a kérdésem, mert nem akarom rögtön hívogatni, ha nincs semmi jelentősége a dolognak. Kettő szemet vettem be eddig, ma lesz a harmadik. Az elsőtől semmit nem éreztem, viszont tegnap este ahogy bevettem a második szemet, azóta folyamatosan fáj a hasam, és nem is kicsit. Ez gondolom a gyógyszer mellékhatása lehet. Körülbelül mikorra számíthatok arra hogy elmúlik? Illetve normális ez, hogy már a második szemtől ennyire fáj a hasam? A másik pedig, hogy mikor felírta nekem, megnézte a fejem, és mondta hogy a pattanásaimra is jó lesz, mert elég csúnya a homlokom. Olvastam a tájékoztatóba is, hogy akne-ra és közepes szintű pattanásos bőrre is alkalmazható. Viszont, mióta szedem (ugye két napja) azt vettem észre hogy csúnyább lett tőle (vagy nem tudom hogy ettől-e, de semmin nem változtattam, szóval nem tudok másra gondolni) és sok pici kis apró "pattanás" van a fejemen. Lehetséges ez is a dienille tablettától? Már most tisztulna ki a bőröm, és amiatt, vagy jelezne valamit, hogy hahó ez nem lesz neki jó?


Még annyi, hogy végig olvasgattam a dienille fogamzásgátlóról szóló kérdéseket, és nem találtam hasonlót, szóval ne kövezzetek meg.


Válaszotokat előre is köszönöm. 21/L



2017. febr. 22. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Még csak most szokik hozzá a szervezeted, teljesen normális, hogy ilyen tüneteket produkálsz. A harmadik hónap végére általában el szokott múlni (vagy hamarabb), de ez nagyon egyénfüggő. Nálam a Yadine az második szem után pici apró pöttyöket okozott mindenhol a bőrömön. De egy hét után elmúlt.

20N

2017. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt, majdnem végig a 3 hónapig amíg hozzá szokott a szervezetem. Hasfájás, hányinger-éhség felváltva, mellfeszülés.
2017. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem hívom fel fölöslegesen. És én is erre gondoltam :D Remélem beválik és elmúlnak. :)
2017. febr. 22. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!