Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóval kapcsolatban...

Fogamzásgátlóval kapcsolatban ez így baj?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló tablettával legutóbb a 7 napos szünet helyett csak 6-ot tartottam, mert egy nappal előbb el kellett hogy múljon a havim. A 21 napot végig szedem rendesen. Szerintetek ez okozhat bármilyen problémát?

2017. okt. 24. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, semmilyen proplemat nem fog okozni. Azt viszont ne csinald, hogy egy nappal kesobb kezded el szedni, tehat a kovetkezo ciklusnal ne probald meg visszacsinalni azt az egy napot.
2017. okt. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7 napnál semmiképp nem tartok több szünetet. De mondjuk úgy vissza tudom ha egy nappal tovább szedem, tehát 22 napig?
2017. okt. 26. 01:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Az rendben van - de gondold vegig, hogy fontos-e visszaallitani a ciklust az eredetire - ugyanis akkor mar ket tabletta fog hianyozni. El lehet hazudozni a nodokinal, hogy "jaj, a kutyam veletlenul megragott egy honapnyi bogyot" - es akkor felir neked egy egesz honapnyit, de en ennek ellenere nem allitgatnam ide-oda. Lehet, hogy legkozelebb megint ugyanigy kene, vagy meg egy nappal hamarabb - en azt allitottam be (igy, egynaponkent), hogy hetvegen sose legyen meg. Es, miutan az egesz kiszamolhato elore, konnyu idoziteni a nyaralast is, stb.
2017. okt. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!