Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert lehet az hogy az utobbi...

Miert lehet az hogy az utobbi par heten azt almodom mindig hogy terhes vagyok vagy pedig van egy babam? 30N

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább az álomfejtés témakörbe tedd fel.
2019. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre csak te jöhetsz rá. Az álmaid a te tudatalattidból jönnek.
2019. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit, álmunkban valószínűleg a gondolataink rendeződnek. Ha valamit átéltél vagy foglalkozol vele simán felbukkanhat az álmodban. Magamon is észreveszem, ha valami éppen érdekel folyton arról álmodok. (pl kamaszként volt egy időszak amikor sokat olvastam és néztem filmeket örökbefogadásról, akkoriban gyakran álmodtam, hogy örökbefogadok vagy lesz egy örökbefogadott testvérem. Egyetemistaként amikor durva vizsgáim voltak álmaimban is vizsgázni jártam stb) Valószínűleg gyerekvállaláson kattoghatsz mostanában.
2019. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!