Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodom azzal, hogy a...

Gyakran álmodom azzal, hogy a második gyermekemmel vagyok váradós, és boldog vagyok. Igazából pedig nem akarok már több gyereket, és nem lennék boldog, ha terhes lennék. Érti valaki?

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 11:40
 1/4 anonim válasza:

Azért nem rossz a több gyerek. Nem ismerem a körülményeid, de egyik barátom első gyereke szuper kezelhető volt, a második meg iszonyúan problémás volt. Azt mondta, hogy ha az első lett volna ilyen, akkor soha nem gondolkodtak volna "folytatásban". Aztán lett egy harmadik is, az megint cuki lett. 10 év távlatából már nem is látszik a különbség, nagyon boldogok.

Az álmok adhatnak bátorítást, hogy ne aggódj, rendben lesz. A döntés természetesen a Ti kezetekben van. Ha ennyire visszatérő az álom, akkor lehet benne valami...

2019. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi választ! Nincs semmilyen rossz tapasztalatom sem a szüléssel, sem a fiammal. Kisfiúnak egy angyal, nagyon jó gyerek, 7 éves már. Nem tudom, miért, de a helyzet és a "nem akarom érzés" nem változik bennem.
2019. szept. 20. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet terhes vagy
2019. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok. :)
2019. okt. 17. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!