Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy konkrétan...

Normális, hogy konkrétan kifolyik belőlem a víz?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, 2 éve már nem szexeltem, nagyon kimaradt ez az egész az életemből.

Eléggé gátlásos vagyok, és jelenleg van egy férfi,aki nagyon tetszik... és úgy tűnik osszejovunk. Nyilván lesz szex, hamarosan...

Gondoltam, hogy kicsit megpróbálok "visszaszokni".

Fürdés közben megnéztem újjal, hogy végülis mi a helyzet, tudom, hogy hülyén hangzik...:D

Először olyan érzés volt,mintha lett volna valami a hüvelyemben, aztán szimplán egy hatalmas ürességet éreztem... kiszálltam a kádból,majd egy csomó víz folyt ki belőlem.

Ez normális????

Nem volt büdös se semmi, sima víz...

Két évvel ezelőtt mikor még éltem nemi életet és önkielégítést is végeztem, soha nem fordult elő ilyen.

Mi lehet ez?:(

Tényleg elég hülyén hangzik, tudom...de eléggé durva...

Február elején kell mennem az éves rákszűrésre... akkor nyilván megemlítem az orvosnak, de nincs semmi más tünetek (folyás, fájdalom, viszketés, szag,)ami miatt orvoshoz kellene fordulnom mielőbb.... kivéve, ha ez nem normális,mert akkor nyilván mihamarabb megyek.

Köszönöm szépen.


2019. dec. 10. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom fürdés közben víz került a hüvelyedbe, és ez folyt ki, amikor felálltál. Velem is fordult elő ilyen otthon, sőt, még strandon is jártam már így. Ezzel semmi gond nincs.
2019. dec. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!