Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok, vagy meg fog...

Terhes vagyok, vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Tegnap óta nem vagyok jól, tegnap egésznap émelyegtem és fáradt voltam,semmit se tudtam csinálni szinte. Ma már mintha jobban lennék. Fajdogál a hasam alja mint mielőtt meg jön,de semmi, egy kis folyasom van. Viszont a mellem is érzékeny szokott lenni ,de most este fürdésnel észre vettem ,hogy a mellem ből fehér valami,tejszeru jött ki de nagyon kevés,és nem nyomtam meg előtte,csak utánna mikor észre vettem,de az által sem jött ki több. Ma még mindig fajdogál kicsit a hasam alja,de még a menzesz sehol. Tegnap enni sem tudtam,ma már lement egy kis csoki. Lehetséges hogy terhes vagyok,a párommal megszakítással védekezünk,több mint két hónapja,a mensimnek pedig bármelyik pillanatban jelentkezine kéne. Múlt hónapban 13.-an jött meg. A ciklusom is változó hol 30napos hol kevesebb,hol több pár nappal. Szóval nem tudom
2019. dec. 10. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség elején még normális esetben nem jön semmiféle váladék a mellből.

A többi amit ide írtál, meg nem csak akkor van, ha terhes valaki.

Ez egy sokadik értelmetlen kérdés, ugyanis nem látunk a méhedbe. Ha majd sokat késik, esetleg fenn marad a rosszul lét, csinálsz egy tesztet, és kiderül.

2019. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Talán egy nőgyógyász tud erre válaszolni. De hogy annyi szemérem nem szorult beléd (sem), hogy ilyen naturan és gusztustalanul pakolod ki magad a netre, attól megáll az eszem.


Ha nem védekezel megfelelően a nemi aktus során (a megszakított közösülés nem jó módszer, olvass utána), akkor igen, terhes lehetsz. A mell-váladékozás pedig lehet pl. a rák jele is. Igen, akár 20 évesen is lehet mellrákod. Na ezért kéne igen gyorsan elhúzni egy szakorvosoz.


És ha a tablettát nem ajánlják, vagy nem szeded, nem akarod szedni, nem lehet, vagy nem bírod, akkor tessék legalább gumi óvszert beszerezni és helyesen használni! Nem 100%, de jobb hatásfoka van, mint a megszakított közösülésnek.

2019. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem is vagy terhes ha így vedekezel hamar pórul fogsz járni. Nagyon okos vagy a paroddal együtt. A tüneteid pedig elég gazosak. El kéne menni velük a nőgyógyászhoz.Mellből folyó dolog az semmikepp nem normális. Mi a francért nem iratsz fel tablettát vagy hasznaltok gumit. Az abortusz drágabb lesz a gyerek meg egy bagyonba kerül. Terhességi tesztről még n hallottál? Bármelyik patikaban vagy drogeriaban lehet kapni pár 100 forintert és megtudod terhes vagy e. Itt senki nem lát a mehedbe.
2019. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi gusztustalan van ebben? A kérdést másképp nem tudtam volna feltenni,hogy érthető legyen. Semmi obszcén szó nincs benne. Plusz ez amúgy is egy női rész ahol jól tudjuk mit érezhet kb a másik. Ha valakinek sértő szó van benne, elnézését kérem! Nem tudok hirtelen elpattanni az orvoshoz,és teljesen meg vagyok lepődve, egyszerűen nem tudom mi van velem.
2019. dec. 10. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg vagy lepődve? Min?

A mellváladékozás nem egyből rákot jelent, lehet hogy vacakol a hormonszinted.

Az émelygés, fáradtság lehet szintén emiatt is, vagy front, vírus, terhesség is. Nem tudjuk.

Ha késik tesztelsz, ennyi. De ezeket ne tudd be annak, hogy terhes vagy.

2019. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ,de ha vírus lenne úgy gondolom már rég ki jött volna a többi tünet is. Nem csak napokig vacakolok. Ma már amúgy is jobb egy kicsit,de nem vagyok 1000% os
2019. dec. 10. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Veszel egy terhességi tesztet a drogériában/gyógyszertárban és voálá, kiderül.
2019. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!