Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog hatni a fogamzásgátló így?

Fog hatni a fogamzásgátló így?

Figyelt kérdés
Altforalle fogamzásgátlót szedek. A 3. hét közepén kimaradt 1 szem, azt pótoltam másnap az aznapival együtt, utána beszedtem a maradék rózsaszín tablettákat is. A betegtájékoztató azt írta, hogy vagy meg kell kezdeni a szünetet a kimaradt tabletta után, vagy kihagyni a szünetet és kezdeni egyből a következő levelet. Na én a 2. opciót akartam, csak aztán hétvégére elutaztam, és elfelejtettem berakni az új levelet, úgyhogy a szokott módon megtartottam a szünetet. Ha újra kezdem szedni szokásosan a szünet után, ahogy eddig, akkor hatásos lesz abban a hónapban a tabletta, vagy végig használni kell óvszert mellette?

2019. dec. 12. 01:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hatásos kell, hogy legyen, mivel megtartottad a szünetet.
2019. dec. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!