Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mennyire befolyáso...

Szerintetek mennyire befolyásol az, hogy rosszul szeded a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Először jót nevettünk rajta, mikor kiderült, hogy ő abban a tévhitben volt, hogy az utolsó szem fogamzásgátló tabletta után 5 napot kell csak szüneteltetni, de azért szegényen meglátszott, hogy most aggódik, hátha ezzel elrontotta az egészet, de én se tudom ilyenkor mi van. Szerintem csak csúszik az egész menzesz nem? Hallottatok már ilyenről?
2019. dec. 12. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor van gond, ha hosszabb szünetet hagysz, mint a megengedett. Rövidebb szünet esetében ugyanúgy véd, csak rohadtul nem jó a szervezetnek.


Komolyan ennyire nem volt képes elolvasni és értelmezni a gyógyszer mellé csomagolt tájékoztatót?!

2019. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy sikerült neki, szeretem a húgomat, de sose volt egy észlény :D
2019. dec. 13. 11:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, a húgomról volt szó, azt nem írtam le..
2019. dec. 13. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!