Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt hányinger,...

Menstruáció alatt hányinger, szédülés?

Figyelt kérdés
Sokat késett a menstruációm, ez a 2.nap, már tegnap nagyin hányingerem volt és szédelegtem is. Ma már majdnem hánytam, ettem, most kicsit elmúlt. Ez normális?

2019. dec. 14. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nagyon erősen vérzek, konkrétan folyok...
2019. dec. 14. 13:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tízből nyolc menstruációm ilyen, alacsony vérnyomásos vagyok, el is szoktam árulni, görcsölök is nagyon mindig. Nálam semmit nem találtak, 12 éves korom óta ilyen. Viszont ha neked ez szokatlan, esetleg a következő is ilyen lenne, akkor érdemes lenne megnézetned magad orvossal.
2019. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos vannak olyanok,akiknél ilyen komoly panaszokkal jár a menzesz. A legtöbbször szülés után csökkennek a panaszok,de fogamzásgátló szedése is javít rajta.
2019. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert kicsit késett. Egy kis hormoningadozás és máris kész a rosszullét. Nekem migrénem szokott olyankor lenni. A hasam sose fáj, de a fejem majd szét robban és emiatt a gyomros is forog. Meg a vérnyomásom az egekbe szökik. Nekem olyankor a hidegvizes zsepi is segít (másoknak a melegvizes palack, de én fordítva működök). A hideg a homlokomra, gyomromra, azzal törölgetem az arcom és elaltat, megnyugtat.
2019. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!