Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázástól lehet ilyen erős...

Felfázástól lehet ilyen erős fájdalom?

Figyelt kérdés

Kb 2 oraja indult, egyik pillanatrol a masikra. Elkezdett iszonyatosan gorcsolni az alhasam, szinte kibirhatatlanul. Ezutan 10 percenkent kellett pisilnem, de borzalmas volt kozben, rettenetesen fajt. Nem csípett, hanem az alhasam gorcsolt, de brutalisan...


Vettem be egy algoflex ultrat, azota enyhult egy kicsit a fajdalom, es nem is kell pisilnem annyit... Erdekes, ez lehet felfazastol?


Megjegyzem, eleg hajlamos vagyok a felfazasra, 2 eve meg a vesemre is rament egyszer a visszatero felfazasom, de azóta amugy semmi nem volt... Kb masfel het mulva fog megjonni...leht attol is? Sosem volt meg mensi miatt ilyen panaszom...


Holnaputan elmegyek háziorvoshoz, de kicsit felek, h addig mi lesz, az elejen mozdulni se birtam a fajdalomtol...

Esetleg van valami tippetek? Nagyon megkoszonnem!

22/L


2019. dec. 15. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Vesekő miatt lehet.
2019. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jesszus... Erre nem is gondoltam, es most teljesen beparaztam... Mindket szulomnek többször is volt mar vesekove, ok azt mondtak, elviselhetetlen a fajdalom es semmilyen gyogyszer nem segített az infuzioig. Viszont nekem hatott az Algoflex, es azota is elvagyok, pisiles kozben viszont tovabbra is nagyon faj...

Hat, nem lesz nyugodt ejszakam:(

2019. dec. 15. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!