Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio utolso napjain...

Menstruacio utolso napjain mennyi esely van a teherbeesesre?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlo szedese mellett? Egy teljes nappal kesobb kezdtem bele az uj levelbe, mint kellett volna, bar potoltam a szemet, de 24 ora eltelt. Azon a napon egyutt voltam a parommal, mikor elkellett volna kezdenem szedni, nem is ertem hogy felejtettem el, evek ota szedem. Egy het telt el, ra vagyok gorcsolve a temara magamban, ha erzem, hogy kicsit fent van a savam, mar elkezdek agyalni, hogy uristen biztos terhes vagyok es hanyingerem is lesz. Mellette meg raadasul egy petefeszkem van, ami elmeletileg neheziti a teherbeesest. Jart mar valaki igy?

22/L



2019. dec. 16. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Bármikor van esélyed a teherbeesésre, amíg fogamzóképes vagy. Nem véd meg semmi, bárki bármit is mondjon. A "tabi" kimarad, vagy kiüti egy másik gyógyszer hatása, a gumi kiszakad, lecsúszik, melléfolyik, stb. Egyedüli 100%-os védelem az, ha nem csinálod.


A jó hír az, hogy Magyarországon még van abortusz.

2019. dec. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így elég kicsi az esélye, hogy terhes lettél, ne aggódj :)
2019. dec. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye, de ha tudtad, hogy kimaradt egy tabletta, miért nem alkalmaztatok kiegészítő védekezést, pl. óvszert? Vagy akkor vártok, amíg elfogy egy újabb levéllel, mert addig nem biztos, hogy rendesen véd a tabletta.
2019. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem tudtam, hogy kimaradt egy tabletta. Masnap este jutott eszembe, hogy basszus szerda van, kedden be kellett volna vennem az elso szemet.
2019. dec. 16. 09:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Mennyi ido utan erdemes tesztet csinalni egyebkent? Ha hetvegen veszek, az mar mutathat valamit? Akkor lesz ket hetes az ominozus eset.
2019. dec. 16. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elmarad a menstruációd, akkor tesztelj, az első napon. Addig felesleges.
2019. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése mellett nincs menstruáció.
2019. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!