Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Hogyan kezelitek a...

Lányok! Hogyan kezelitek a menzesz előtti/alatti megnövekedett étvágyat? Vagy ez csak velem van így?

Figyelt kérdés
Van hogy full depis vagyok, van hogy nincs étvágyam de ami a legtöbbször előfordul az megnövekedett étvágy, de nagyon..... Bármit megtudnék ilyenkor enni, próbálok egészségeseket csomó gyümölcsöt meg salit hogy eltelítsen de bármit eszek úgy érzem mintha nem is ettem volna semmit. Valakinek van valami tippje(rágózáson plussz sok iváson kívül) Légyszi ne írjatok olyat hogy akaraterő:D
2019. dec. 16. 23:23
 1/6 anonim válasza:
Nem tudok tippet, de velem is sokszor ez van. Most is meg fog jönni, és az utóbbi pár napban folyamatosan csak zabáltam. :) És most még jön a karácsony is!
2019. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 hét múlva kell megjonnie, tegnap zabaltam, annyira, hogy a párommal jol bekajaltunk, rá 20 percre már mondtam, hogy ennék valamit... kikeszult🤣 viszont ma kb alig ettem
2019. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül!

Állandóan úgy ennék valamit, jóllakottan is. Én sem jöttem rá a titokra, én ízeket kívánok, nem telítettséget; hagyma, fokhagyma, csemegeuborka, étcsoki...

2019. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jól van, legalább nem vagyok egyedül :D Igen még jön a kari is....legalább esett volna egy hétre a kettő :D
2019. dec. 17. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is az ízeket kívánom meg: "belehalok ha nem ehetek csokit/valami sós kell/most azonnal ennem kell X kaját" :)

Én is rágózok, iszom, meg bocsánat ha gusztustalan, de igyekszem minden falatot nagyon sokáig enni. nekem szerencsére csak 2-3 nap ilyen, akkor eszem, ami jólesik, nem stresszelem magam azon, hogy sok, csak próbálom lassan.

2019. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hoyg én alapból sokszor renegteget ettem. Főleg a 11-14 éves koromban. Most már egyre egyre csökken (19 vagyok). Igazából nekem is különösen megnövekszik olykor az étvágyam, főleg úgy hogy pl nagyon ennék sok csokit/csipszet/kínai levest/... 😅😂 Nekem némileg az segített amikor a rendszeres mozgás hatására kicsit formásodtam (nem vagyok dagi, de van pár alakítandó vonáson) és miután már kicsit láttam fejlődést, ez ösztönzött. Azóta kb fél év telt el és lassacskán ez már nem ösztönöz, de a karácsony, ünnepek, vizsgák meg minden elmúlásával tervezem folytatni a dolgot. 😇🙃
2019. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!