Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyből vizelet?

Hüvelyből vizelet?

Figyelt kérdés

Zuhanyzás elején vettem észre, hogy folyadék távozik a hüvelyemből (igen, biztos onnan, ezt egy nő érzi szerintem) ami sárga, vizelet színű volt. Nem fordult velem elő még hasonló, volt valakinek hasonló tapasztalata, hogy mi lehet az és miért így távozott?

21/L



2019. dec. 21. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyből vízelet nem távozik, ha bekteriális fertőzésed lenne, azt lehetne sárga, de a wc-papíron tűnne fel, nem ilyen mennyiség.
2019. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezért lepődtem meg én is. Vizes állagú volt és sárga színű és csk így "kicsusszant" magától már bocsánat a kifejezésért:D
2019. dec. 21. 01:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kozvetlen zuhanyzas utani szex utan jon átlátszó,szagtalan vizes folyas, kicsusszan belőlem, ahogy irtad. Az aktus utan kb 10 percre. Ha sárga, az szerintem gond,foleg,ha budos is.
2019. dec. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyből csak akkor távozik vizelet,ha valamilyen fejlődési rendellenesség miatt összeköttetés van a húgycső és a hüvely között. De ezt már tudnád,hiszen így születtél volna. Illetve akkor,ha olyan előrehaladott daganata van valakinek,ami már az ott lévő szöveteket szétroncsolta. De ezt is tudnád! Ha menzesz előtt állsz,vagy éppen ovuláció idején,akkor megnő a hüvelyváladék mennyisége és ez akár ilyen mértéket is ölthet. Bakteriális fertőzésnél a színe zöldessárga lenne és büdös. Gombás fertőzésnél fehéres, sárga, de az sűrűbb. Menj el nőgyógyászhoz! Majd ő megmondja,hogy neked éppen mitől van ez.
2019. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos választ, ment a zöld kéz! Én is ovulációra gyanakszom így utólag, most már lenyugodtam kicsit :D
2019. dec. 21. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!