Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hajhullásnak milyen okai...

A hajhullásnak milyen okai lehetnek, illetve kit kell felkeresni ha kórossá válik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 éves lány vagyok és 2-3 éve tűnt fel, hogy hullik a hajam és szembetűnő a mennyisége. Nem látszik a fejemen foktokban hogy hullana a hajam, viszont hajmosásnál kijön minimum 30 szál, illetve fésülésnél is minimum 30+ napközben ami kihullik. Esetleg tudok ellene valamit tenni? Kinek mi vált be?

2019. dec. 21. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Vitamin hiány, vashiány, esetleg 1-2 rossz fog is lehet az oka.

Nekem csomókban hullott a hajam, mígnem kihúzattam a rossz fogamat. Azóta semmi bajom nincs. 21/N.

2019. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott,hogy napi 80-100 szál kihullása még normálisnak számít. Tavasszal és ősszel pedig akár ennél több is lehet. Ez a természetes hajváltásba belefér. A foltos hajhullásnak általában a szervezetben valamilyen gyulladás az oka. A diffuz hajhullásnak lehet vashiány, hormonális problémák. Ha a tiédet kórosnak találod,akkor menj el bőrgyógyászhoz. Illetve sokan dicsérik a Hair Clinic kapszulát.
2019. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem tartom kórosnak a hajhullásomat, csak idegesít, hogy mindegyik évszakban hullik :(
2019. dec. 21. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!