Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem lehetek terhes? 18...

Ugye nem lehetek terhes? 18 napja kesik

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok, masfel eve elek szexualis eletet, soha nem fekudtem le a baratommal vedekezes nelkul. Egy eve hagytam abba a fogamzasgatlot azota minden egyes alkalomnal ovszert hasznaltunk. A menstruaciom sosem volt pontos, legutoljara november 6-an jott meg, ma jarok 18 napos kesesnel, azaz tobb mint ket hetnel majdnem harom hetnel. Csinaltam ketfajta tesztet, ezekbol osszesen negy darabot a 13,15 es 18. napon, a 15.napon reggeli vizeletbol, a mait pedig estibol de elotte csak reggel pisiltem egyszer es fel litert ittam szoval nem volt hig a vizelet, minden negativ volt. Sosem fekudtunk le ovszer nelkul, figyeltunk mindig hogy az o es az en kezemre se keruljon sperma, ezek ellenere lehetek terhes? Annyi dolgot osszeolvastam a neten hogy mar minden eszembe jutott, ha a gumit forditva rakta fel es kiforditotta vagy esetleg a kezere elovaladek kerult? Ezektol lehet? Spermium ezer szazalek hogy nem volt egyszer sem, csak 1 szazalek eselyben elovaladek de ilyenre sem emlekszem pontosan. Az lenne a kerdesem hogy ugye ezek alapjan kizarhato a terhesseg?

November 22-en volt egy barnazasom azt betudtam peteeresnek igazabol.

Ugye nem lehetek terhhes?


2019. dec. 21. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi terhességi teszt kimutatta volna,ha az lennél.
2019. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira utanaolvastam mar neten mindennek hogy teljesen stresszbe jottem, azt irtak hogy ha egyutt furodtunk akkor is teherbe lehet esni vagy ha nem volt semmi a peniszen megis odaert ennyitol is, ami tudom hogy hulyeseg de most annyira raparaztam a temara hogy ilyenkor magamnak is bemeselek mindent, a tesztemet is anyukam nezte meg mert en mar atvilagitottam zseblampaval hogy biztos negativ-e😂🤦‍♀️
2019. dec. 21. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"azt irtak hogy ha egyutt furodtunk akkor is teherbe lehet esni"


Ne viccelj már, 20 éves vagy. Nehogy elhiggy ilyen baromságokat. Nem vagy terhes. Már rég kimutatta volna a teszt. Ha pár hét múlva se jön meg, érdemes elmenni nőgyógyászhoz.

2019. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"A menstruaciom sosem volt pontos"

Irány a nőgyógyász, vizsgáltasd ki magad, hormonzavar okoz ilyet. Ezért késik.

2019. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, együtt fürdéskor is teherbe lehet esni,ha közben közösültök :)

Ha nem is vagy abban biztos,hogy nem került a hüvelyedbe előváladék,vagy sperma, 4 tesztnek már hihetsz.

2019. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
Egyik barátnőm 18, valamilyen oknál fogva majdnem egész nyáron nem jött meg neki, ezen kívül folyamatosan össze-vissza volt meg, nem emlékszem, hogy kiderült-e a probléma, vagy egyáltalán megnézette-e, de ha terhes lett volna, arról már tudnék.
2019. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!