Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honapok ota vizelesi gondok,...

Honapok ota vizelesi gondok, volt valakinel ilyen, mitol?

Figyelt kérdés
Nyar ota , fajdalmas ,gyakori pisilesem volt.4* kb .havonta .A fajdalom rogton elmult de az inger azota is! Hol jobban ,hol kevesbe de tart .Es nagyon rossz.Kozben pedig terhes lettem jelenleg meg csak 6 hetes vagyok. Voltam urologusnal ,vizelet negativ egyszer volt leukocita nyomokban . Volt ketto urologia uh m .Semmi nem volt.Ketto hasi uhm ott sem talaltak semmit .Nodokim szerint terhesseg ..de mar nyar ota van . Sajnos utana olvastam hogy daganattol lehet es megijedtem .
2019. dec. 22. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is filyton pisilnem kellett vizeletminta negatív. Aztan elküldtek a bakterológiára és ott csináltak tenyésztést és abban már látszott az e coli. Kis mennyiségben de mivel úgy tűnik nekem érzekenyebb a hólyahom okozott panaszokat. Katam monural granulátumot és elmúlt. Kéne nekrd is tenyesztést csinalni hátha lesz eredmenye. Aztán az orvos megmondja terhesen milyen gyogyszert használhatsz rá. Ha ez daganat lenne már nem élnék annyiszor volt. :) nem kell a legrosszabbra gondolni. Holyahrakbal egyébként is véres vizelet szomott lenni. Stressz hormonvaltozás is omozhat filyamatos vizelesi imgert meg kalium hiany is. Érdemes enni naponta egy banánt. Persze fajdalmas vizelest nem okozbak ezek.
2019. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az elütésekért remelem azért olvasható
2019. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi hat egyszer volt tenyesztesem ..Az nem adott ki semmit csak h antibio van a vizeletbe ?! Pedig elotte 3 hettel szedtem .mar tul vagyok a monorualon az volt az elso mert regen is volt ilyen attol elmult most nem.Szerinted akkor mennyi esely h daganat lenne?:( Uh n nem lattak semmit
2019. dec. 22. 12:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Es meg annyi h szinten egy ideje ,hobapok ota kb van a huvelyemnel (bocsi) viszketes ez van h par napog nincs van h elojon .:( nodoki semmit nem mondott .most vett le rakszurest de ennyi.
2019. dec. 22. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapaaztalatomat tudtam leírni nem vagyok orvos. De egy orvos sem tudná megmondani hany % esely a daganatnak. Azt sem értem milyen daganatra gondolsz? Uhn látszana ha valami nagyobb dolog lenne. Egyebként még hólyagtükrözést szoktak indokolt esetben csinálni. Ctd az most nem lehet a baba miatt. De hormonvaltozás is okozhat sok pisilést. En pl menses előtt mindig futkosok. Terhes még nem voltam de az is lehet ok. Viszekésre csak annyit tudok mondani hogy kenet minta ami kimutatja ha gond van de ilyrn viszketést nekem már okozott tusfürdő is mikor lecsereltem megszűnt.
2019. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!