Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfazas gyakori vizelesi...

Felfazas gyakori vizelesi inger nelkul?

Figyelt kérdés

Ugy érzem, felfaztam, gorcsosen fajt ma a holyagom (legalábbis ugy gondolom, hogy az), es amikor ez hirtelen kialakult, valoban tobbszor kellett pisilnem, de ma mar egyatalan nem, csak az alhasi fajdalom maradt meg...

Nem olyan kellemetlen, mint tegnap, de pl v pisilesnel elegge faj, meg van, hogy egyebkent is. De mivel ma nem kellet gyakrabban mennem, nem értem, lehet igy is felfazasom? Vagy inkább nogyogyaszati? :(



2019. dec. 16. 20:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat, elirtam, tegnap kezdodott, nem ma, akkor iszonyatos volt...
2019. dec. 16. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:
A hólyaghurut klasszikus tünetei a gyakori vizelési inger és a csípő vizelet. A hólyag nem fáj minden esetben. Csíp a vizeleted? Úgy érzed,hogy miután pisilsz azonnal újra kéne?
2019. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Javaslom az UROGINT! Gyógyszertárban lehet kapni. Igyál sok vizet és melegben legyél.
2019. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg javaslom, hogy menj el a háziorvosodhoz, és vigyél neki vizeletet, mert kb. fél perc eldönteni, hogy mi a helyzet.
2019. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amikor hirtelen ramtort ez, akkor folyamatosan kellett, de akkor sem csipett vagy szurt, hanem a holyagom fajt pisiles kozben. De azóta ugye csak a fajdalom van meg...

Egyébként 2 eve is ugyanez volt, es felfazasra kaptam antibiot, csak akkor nem fajt ennyire...

Egy het mulva fog kb megjonni, mar azon is gondolkoztam h nem is a holyagom faj, hanem a méhem, de mar nem tudom :/ koszonom a valaszokat, holnap elmegyek dokihoz, csak vizsgazom is délután, pont rosszkor jott ez az egesz :(

2019. dec. 16. 22:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmentem dokihoz, azt mondta, hogy ez biztosan felfázás, úgyhogy kaptam Monuralt:) köszi a válaszokat
2019. dec. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!