Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Forro furdo utan gyakori...

Forro furdo utan gyakori vizelesi inger?

Figyelt kérdés
A nyaron 4 x fajdalmas vizelessem volt kb havonta . A vizelesi inger sajnos antibiotikum utan is megmarad hol eroseben hol nem urologian voltam es meg megyek is visza viszont azt vettem eszre g furdes uran ha melegebb akkor sokkal gyakrabban van ingerem ..persze csak egy csepp jon es csip.hugycso daganatra gobdoltam ezt meg nem vizsgalta az urologus
2019. nov. 5. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzésed van, gyulladásod.

Kamillás, meleg fürdő. Főzz egy liter kamillateát,

öntsd egy lavorba és üldögélj benne. De nehogy addig, mg kihűl. Igyál is kamillateát, naponta legalább háromszor.

Az már ne legyen olyan sűrű, erős. Sok C-vitamin.

Csipkebogyó tea, áfonya tea.


.

"Az áfonya gyógyhatásait az indián törzsek ismertették meg az Észak-Amerikába érkező telepesekkel, és így terjedt el a növény felhasználása világszerte. Az érett termést tradicionálisan elsősorban húgyúti fertőzések és C-vitamin-hiány (skorbut) kezelésére és megelőzésére alkalmazták. A növény húgyúti fertőzések kezelésében betöltött előnyös szerepét számos klinikai vizsgálat is bizonyítja. Ezek a vizsgálatok igazolták, hogy az áfonyalé több tartalomanyaga is gátolja a baktériumok húgyúti nyálkahártyához tapadását, így alkalmazásával csökken a fertőzés kialakulásának esélye és gyorsabban érhető el a gyógyulás. A nagytermésű áfonyának főleg a húgyúti fertőzések megelőzésében, az újrafertőződés megakadályozásában lehet szerepe. "

2019. nov. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja! És melegen tartsd a hasadat, a hólyagodat. Amikor lefekszel, tekerj magad köré valamiféle puha, meleg plédet, vagy egy nagyobb, puha frottír törölközőt.
2019. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!