Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért izzadok ennyire?

Miért izzadok ennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


27 éves vagyok hozzáteszem..Menzeszem van és rettenetesen izzad hónaljam észrevettem előtte való nap mielőtt megjött pedig használok dezodort és fürdök...tegnap nagyon erősen izzadt hónapjam 3.nap és ma reggelre is úgy ébredtem előbb megmosakodtam de még kicsit mindig érzem magamon ezt az izzadtság szagot...szerintetek mi az oka? Komoly betegségem.van ? Máskor is izzadtam menstruáció alatt de most nagyon..és nagyon kellemetlen pl párom előtt...ma is találkozunk és félek érez rajtam valamit...olyan kellemetlen :/ menstruáció okozhatja? Nektek is volt ilyen ? Köszönöm válaszokat


2019. dec. 23. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A dezodor nem szünteti meg az izzadást.

Valószínűleg idegi alapon izzadsz, vagy stresszelsz valami miatt. Jól mosd meg és próbáld hintőporozni.

2019. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menzesz elött sokaknak büdös az izzadtsága mert megváltozika hormonok aránya. Ez a szag tulajdonképpen az állatvilágban normális és bennünk is egy maradvány nyom(párzás miatt). Azt szokták mondani hogy krumplival kell kenni a hónaljat.
2019. dec. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is jobban izzadok a mensim alatt, mint általában. Nekem viszont elsősorban a talpamon nyilvánul meg. Az talán csak annyiból jobb, h amíg nem kell levenni a csizmát/cipőt, nem érződik. Viszont, ha tudom, h le kell vennem a cipőm olyan helyen, ahol mások is vannak, akkor indulás előtt hintőporozom a lábbelimet, és/vagy lábsprayt használok a lábfejemen. Máshol nem szokott különösebben erősebb, szúrósabb szagú lenni az izzadságom mensi alatt, bár tény, h olyankor azért gyakrabban és többet parfümözöm magam.
2019. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!