Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már régebb óta éreztem a...

Már régebb óta éreztem a hüvelyemnél hogy kellemetlen szag jön onann. És vettem rá tabletátt azt használlom pár napja. Mielőtt elkezdtem volna használni észrevettem hogy fehér túróféle darabok vannak ott. Ez gombás fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
vagy épp menstruáció előtt állok,attol is lehet?tánna néztem a tüneteknek de csak ez a túró szerű dolog van,meg a kellemteln szag,folyás.
2019. dec. 23. 23:15
 1/3 anonim válasza:
35%
Fúúúj. Azé betenném a túrósba
2019. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tablettát vettél, ha azt sem tudtad, hogy mi bajod van?
2019. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg gomba lehet. A legjobb, nem mellesleg legolcsóbb megoldás (szerintem) a teafaolaj.

Bármelyik drogériában tudsz venni, tiszta teafaolajat, pici, talán 30ml-s üvegben. Kézmosás után 2 cseppet az ujjadra cseppentesz és felnyúlsz, mintha tampont tennél fel, és szépen körbekened a hüvelyfalat. Reggel este 2-3 csepp. De ne kend az ajkakra, csak belülre. Lehet pár percre kellemetlen kicsit égő érzés lesz, de gyorsan elmúlik.

2019. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!