Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet és hogyan kellene...

Mi lehet és hogyan kellene kezelni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két napban erőteljes, sűrű, fehér krémszerű (inkább a fog paszta allagához hasonlítanám), folyasom van. Különösebb szaga nincs viszont eléggé zavaró és néha viszket is. Nem tudom hogy most ez fertőzés vagy mi lehet. Mert most voltam és vagyok is még egy kicsit beteg. Genyes mandulagyulladásra az orvos antibiotikumot is írt amit egy hétig folyamatosan 12 órán ként szedtem. Ezen felül most jöttek be a nagy melegek ezért a munka helyemen általában izzadok is. Szerintetek mi ez és, hogy lehet kezelni? Tudtok esetleg olyan krémet, gyógyszert ajánlani ami recept nélkül is kivehető?

2019. júl. 2. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem gombás fertőzésed lett. Antibiotikum mellett ez sajnos előfordul. Canesten hüvelytabletta és krém jó rá.
2019. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!