Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet véglesen megszűnte...

Mivel lehet véglesen megszűntetni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam van injekció ,de vannak tabletták is. Engem inkább a tabletta érdekelne. Van olyan egyáltalán amitől teljesen megszűnik? Ha igen azt milyen rendszerességgel kell szedni? Illetve szerintetek melyik a jobb? Csak menstruáció megszüntetesére kell.

2020. jan. 1. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Tantra jóga rendszeres gyakorlásával megszüntethető.
2020. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Meg kell öregedni 😄
2020. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha kibeleznek, kiveteted a női szerveidet....
2020. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként létezik egy Esmya nevű gyógyszer, ami mellett nem menstruálsz, de műtétekre váróknál szokták átmenetileg alkalmazni és nem szedheted életed végéig szerintem (meg kva drága is), de kérdezd meg kezelőorvosodat, nőgyógyászodat, hátha van még más is.
2020. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Vetesd ki a méhed...

Lehet, hogy ilyen gyógyszer is van, de azt csak szakorvos írhatja fel nagyon alapos kivizsgálás, indoklás után.

2020. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,és patikában kapható gyógyszer megtenné?
2020. jan. 1. 19:03
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel hatalmas károkat okoznál magadnak. Májad, veséd lehet kikészítené, meg hogy gyereked se lehetne utána az is fix.
2020. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék gyereket , szóval azt sem bánnám ha kivenné a méhem de azt a magam egészsége miatt nem akarom. Ezért írtam a tablettát. Az jó megoldás lenne ,de előtte úgyis elmegyek nőgyógyászhoz.
2020. jan. 1. 19:09
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Szóval a saját egészséged miatt szeretnéd gallyra vágni a májadat és a vesédet, hogy ok nélkül megszüntess egy teljesen természetes biológiai folyamatot?

Gratulálok!

2020. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!☺😀
2020. jan. 1. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!