Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet véglesen megszűnte...

Mivel lehet véglesen megszűntetni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam van injekció ,de vannak tabletták is. Engem inkább a tabletta érdekelne. Van olyan egyáltalán amitől teljesen megszűnik? Ha igen azt milyen rendszerességgel kell szedni? Illetve szerintetek melyik a jobb? Csak menstruáció megszüntetesére kell.

2020. jan. 1. 18:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Hát te iszonyú hülye vagy, már bocs.

Igen, megteszi a patikai gyógyszer is, ha valóban szeretnéd tönkretenni a májad és a hormonháztartásod. Szerinted viccből kell egy hét szünetet tartani a megvonásos vérzésnek???

Az meg vicces, hogy jaj az egészséged, de közben megcsinálnád a fenti dolgot...tényleg nem vagy normális.

Ha menzesz gondod van, menj dokihoz, ő kikezeli, segít. Ha meg csak hisztizel, akkor tégy panaszt anyádéknak, hogy miért nőnek születtél.

2020. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Ami természetes folyamat,azt hagyni kell hogy történjen.Ha ellene mész akkor csak bajod lesz.
2020. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sértő válaszokat nem kértem szerintem a pszichiáter való arra ,hogy megállapítsa milyen a szellemi állapotod. Amúgy gondolhatnád,hogy elmegyek orvoshoz mielőtt beveszem. Olyan gyógyszerre gondoltam a ,,patikai" gyógyszer alatt amit orvos javasolására vény nélkül ki tudsz váltani, és annyira nem drága. Nem tudom milyen jogon sértegetsz! Nem tudsz rólam semmit! Szóval jobb lenne ha nem ítélkeznél! De köszönöm a válaszodat. Amúgy jut eszembe Boldog Új Évet!
2020. jan. 1. 20:00
 14/19 anonim ***** válasza:

Menj el nőgyógyászhoz, szerintem inkább maszekhoz. Normálisan mondd el neki mit szeretnél.

Amúgy petevezető elkötéssel is meg lehet oldani.

2020. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Spirál
2020. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. jan. 1. 21:10
 17/19 anonim ***** válasza:
Nincs vény nélkül kapható gyógyszer. A nőgyógyász tud csak felírni.
2020. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. jan. 1. 21:59
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy petevezető elkötéssel is meg lehet oldani."


Tévedés, az csak a teherbeesést gátolja, a vérzést nem, sőt sokkal rosszabb lesz. Sógornőmnek megcsinálták a 2. császár után, sokkal erősebb vérzése volt utána. Amúgy meg nem csinálják meg csak 40 év felett, vagy 3 élő saját gyerek után.

2020. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!