Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati probléma tusfürd...

Nőgyógyászati probléma tusfürdőktől, vegyszerektől?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom azt mondta hogy lehet a vegyszerektől (tusfürdők, mosószerek, stb) viszketek ugyanis minden teszt amit csinált negatív lett. Szerintetek ilyenkor még a samponomat, testápolókat stb. is le kéne cserélni vagy csak azt ami arra a területre juthat? Valaki volt már ilyen helyzetbe?
2020. jan. 1. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugye nem használsz intim szappant? Ha igen, akkor felejtsd el. A fehérneműdet milyen mosószerrel mosod? Ha Ariel vagy Pervol vagy a klasszikus mosószerekkel, akkor attól is lehet ám allergiás reakció. Menstruáció idején milyen betétet használsz? Alwaysm Libresse ls társait vagy netalántán O.B tampont? Felejtsd el. Ezek mind mind műanyagokat és még sok szörnyűséget tartalmaznak.
2020. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első lépésben elég az ott használtakat, de ha valamilyen alapanyagot, színezéket,illatanyagot nem bírsz,akkor nem mindegy,hogy mire cseréled. Olyat vegyél ami teljesen mentes ezektől.
2020. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne,ha vennél a patikában mosakodókrémet és csak azt használnád.
2020. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen! "ilyen helyzetbe" (!!!) le kell cserélni legalább amig kiderül az ok.
2020. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
OB tampont használok. Most gondolkozom hogy veszek ilyen 'menstrual cup'-ot de abból se tudom melyik a jó. Vettem lactacyd antibakteriális mosakodót mert azt hittem azzal teszek jót :( Mosószerből azokat szoktam amiket írtatok ha nem lehet azokat akkor mivel mossak? Arra gondoltam hogy miután kimosom azzal kimosom csak vízzel is, az nem jó? A tesóm ajánlotta a mosakodó krémet úgyhogy azt tegnap vettem gyógyszertárban.
2020. jan. 1. 23:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazság szerint mosáshoz a legjobb a Flóra mosószappan volt: nem tudom,hogy lehet-e még valahol kapni. És igen, azt próbáld meg,hogy mosás után,akár többször is kiöblíted tiszta vízzel.
2020. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biobarát bioboltban lehet kapni Zöld lomb mosószert.
2020. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mindenkinek a segítségét! Rendeltem intimkelyhet már nagyon kiváncsi leszek milyen lesz, mert nem szerettem se a tampont se a betétet. Vettem fürdőkrémet aztán a többit is beszerzem szépen lassan:)
2020. jan. 3. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!