Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Babát szeretnénk akkor milyen...

Babát szeretnénk akkor milyen vizsgálatot végez a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Nem rendszeres mensim van
2020. jan. 1. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Fizikális vizsgálat, ultrahang és egy labor lehetőleg hormonokra.

Én ezután rögtön elmennék endokrinológushoz is.


Mennyire nem rendszeres a vérzésed?

2020. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nem. Van amikor hónapok kimaradnak
2020. jan. 1. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy mióta van meg ? Amióta ez van így van ? Híztál fogytál sokat mostanában stressz azon kívül hogy gyereket akartok ? Valamilyen betegség vagy állandó gyógyszer ?

Nagyon sok minden befolyásolja a menstruációt. Táplálkozásra figyelni kell mozgásra stressz kerülése.

Egyébként amit az előbbi mondott illetve lehet azt ajánlom hogy olyanhoz menj aki egyben nőgyógyász és endokrinológus. Sok időt megtudsz vele spórolni mert ezzel a problémával mindkettőt meg kell látogatni.

2020. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és 12 éves és 8 hónapos voltam mikor megjött először azóta így van a mensim. Betegségem nincs. gyógyszert rendszeresen nem szedek
2020. jan. 2. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!