Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki szedett már cifloxin...

Ki szedett már cifloxin tablettát? Ő hozzá lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A háziorvosom írt fel nekem cifloxin tablettát, mert véreset pisiltem és csipett is. Nem mondott konkrét dolgot hogy mi lehet ez, de gondolom felfáztam. Aki szedett ilyen gyógyszert segített neki?
2020. jan. 3. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Háziorvosként az a véleményem, hogyha nem bízol a kollégában akkor feleslegesen mentél hozzá.
2020. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy az első,aki hasonló dolgot kérdez. Ugye tudod,hogy a háziorvos többet ért hozzá,mint a postás, az eladó, a butikos,stb.?! A háziorvosok is 6 évet tanulnak az egyetemen, utána 3 év mire leszakvizsgáznak és ez alatt a 9 év alatt az orvoslást tanulják és nem mást. Egyik egyetem,egyik szakvizsgaképzés sem olyan hosszú,mint ez! Egyébként megnyugtatásképpen a Cifloxin ,a legtöbbször nagyon hatásos gyógyszer hólyaghurutnál. Úgyhogy jót kaptál.
2020. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedtem, használt.
2020. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!