Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem iszok sokat, akkor...

Ha nem iszok sokat, akkor kevesebb lesz a vér amikor menstruálok? Az egyik tanár mondta még általánosba.

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld ki. A szervezet direkt felkészül a menstruáció előtt plusz víz raktározásával. A kiszáradás ártalmas többek között a szívnek. A trombózis kockázatát is növeled.
2020. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz, de lehet, hogy akkor el fog húzódni a menstruációd, mert aminek ki kell jönni, az úgyis ki fog.

Nekem volt olyan még fogamzásgátló szedés előtt, hogy nem tudtam sok vizet inni, mert nem volt lehetőségem mosdóba menni, tehát pisilni, és igen, ilyenkor kevesebb vér is jött ki, mert kevesebb folyadékot ittam.

Nem tanácsolom, mert ezzel csak mérgezed a szervezeted, egyébként is jobb, ha minél előbb kitisztulsz.

2020. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, de a veséid nagyon igénybe veszi.
2020. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb is lesz, az azért van, mert ha nem iszol elég folyadékot, besűrűsödik a véred. A menstruációd nem tud úgy távozni, ahogy kéne és rohadtul fogsz görcsölni.
2020. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!