Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés

Hétfőn fog megjönni és lesz tesink. Ezzel nincs baj mert nem szoktam görcsölni. Viszont rövid és bő nadrágba kell tesizni, ami nagyon kényelmetlen. A tanárunk nagyon szigorú, felmentèst nem fogad el és hosszú nadrágot sem lehet felvenni. Betétet használok, de szoktam wc papírt is betenni mert nagyon hamar átázok. Mit tegyek hogy ne follyon le a combomon a vér, vagy a wc papír ne essen ki? 1 hétig szoktam menstruálni.

Előre is köszönöm.:)

15L



2017. nov. 2. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel fel 2 bugyit, en ezt javaslom. Vagy probald ki a mini tampont+betetet. A mini tampint szuzek is hasznalhatjak nem szakitja ki a szuzhartyat nyugi.
2017. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ne WC papír használj, hanem több vércseppes jelzésű betétet... De én biztosan tampont tennék be, sokkal jobb, mint a betét.

21N

2017. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tampon+betet.

Lehet kapni rovid sztreccses gatyát,szerezz be olyat és vedd fel a másik alá :)

2017. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen vegyél fel e gy rövid sztreccs nadrágot a bővebb alá. Lehet ez egy elasztikus fürdőruha short is.A betét fölé ne WC papírt tegyél, az nem jó. Vattát egy kis maroknyit. Ez felszívja a sok folyadékot. Nem fog elmozdulni, ha nem hatalmas darabot teszel be.
2017. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!