Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Miért nem...

Mi bajom lehet? Miért nem tudok gyógyulni? Mit jelent az újbóli viszketés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb nyár óta kezdődtek a fertőzéses tüneteim, de sokszor alábbhagytak viszont ősszel erősödtek így elmentem orvoshoz. Kijött hogy vegyes baktérium okozza a tüneteim erre macmiror kúpot kaptam(sárga). Úgy tűnt rendbe tett de miután ismét együtt voltam a barátommal csak rosszabb lett- erre ki jött hogy Candidám van- na most nem igen értem ezt a bővebb tenyészet mutatta ki de elvileg ha kezdetben is lett volna a sima leletnek is kellett volna jeleznie a gombát-tehát időközben kialakult vagy hogy? Vagy a gyógyszer okozhatta?

Utána kezeltek ezzel mindkettőnket, de nem múlt el. Kijött a 3. leletből hogy már csak baktérium van bennem erre is kaptam krémet. (+közben próbáltam egy probiotikumot hogy a hüvelyflórát helyrerakjam de bedagadtam, rosszul lettem tőle)


Váltottam orvost ő mondta hogy szerinte vagy baktérium vagy gyulladás és ugyanazt a gyógyszert-macmiror (mint az első kezelés), felírta hogy használjam el amíg nem lesz eredmény, ez jó gyulladáscsökkentőnek. Oké. Elhasználtam és egész jól voltam, ha ellenőriztem magam nem fájt semmi, egyszer voltunk közben óvszerrel és minden rendben volt. Az orvos javasolta hogy utána hüvelyflóra helyreállítót használjak, így most másik típust használok amitől régen nem volt bajom, de amióta használom a 2. napra rá (és együtt voltunk óvszerrel utána felerősödött) a kínzó viszkető érzet, ha felteszem a kúpot még intenzívebb. Most 2 napja folyamat viszketek. A héten megyek orvoshoz majd, a korábbi leletért de úgy néz ki újat kéne csináltatni.

Egyszerűen megőrülök. Nem is tudom pontosan mi a baj, gomba vagy baktérium, mintha nem kapnék normális választ és eredményt. A nemi életünk is hónapok óta a béka feneke alatt van és szarul érzem magam hogy a barátomat ennyit várakoztatom persze ő tök türelmes, de azért ez már 3 hónapja folyik.

Lehet hogy a kúp (sárga) kivitte a flórámat és hiába használok flóra helyreállítót már késő és visszafertőzödtem?Vagy a flóra helyreállító okozza a viszketést?


24L


2020. jan. 5. 12:16
 1/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem hogy az 1. esetben a srága kúp után jött ki hogy gombám van- lehet olyan erős a szer hogy fogékonnyá tesz a fertőzésekre és most ismét legyengített és egyből visszakaptam? Pedig az utolsó kúp után követő napon már egyből tettem fel lactinelle helyreállítót.
2020. jan. 5. 12:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőr- és nemibeteg gondozóban voltatok?
2020. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én nem, párom fog menni de privátban kifejtettem neked!
2020. jan. 5. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nekem fejtetted ki :) És kérdeztem is valamit,amire még nem jött válasz. Ha a partneredet eddig nem kezelték,akkor tőle újra és újra visszakaphatod a fertőzést. Ilyen betegségnél alapszabály,hogy a két felet egyszerre kell megkezelni és akkor nem alakul ki pingpong fertőzés. Csak sajnos erre a nőgyógyászok jó része nem is gondol. Amikor a párod elmegy a bőrgondozóba,akkor menj el vele Te is és el fognak látni mindkettőtöket.
2020. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!