Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl erős menstruációs vérzésre...

Túl erős menstruációs vérzésre tampon megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon erős menstruációs vérzésem van, 2 éve van meg,azóta ilyen. Viszont nincs menstruációs fájdalmam. A legvastagabb éjszakai betétek nem tartanak ki 45 perces tanórák végéig,folyamatosan átázom. A tanárok meg nem engednek ki szívesen wc re, meg is kérdezik mit akarok csinálni...

Még nem használtam tampont,mert kicsit macerásnak gondolom,viszont most elgondolkodtam rajta.

Szerintetek az megoldás lehet?



2020. jan. 6. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia, ha már nem vagy szűz, akkor a kisebb méretű intimkelyhet rendeld meg. Wishen nagyon olcsón hozzá lehet jutni és elég sok vér elfér benne és ha belejössz nagyon egyszerű, higénikus lesz a használata. Nekem van 3 féle itthon, azóta nem használok semmi mást. Nekem is erős a vérzésem, de 6 órát nekem simán kibír és nem telik meg teljesen. 18L
2020. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha szűz vagy akkor is nyugodtan használhatsz kelyhet, kb a 3-4 vérzésem óta kelyhezek, de még szűz vagyok. Egy megváltás volt, elég 3 óránként cserélni, betéttel meg egy tanórát nem bírtam ki rendesen, hiába az éjszakai.
2020. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!