Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért nem engedi a tampont?

Mért nem engedi a tampont?

Figyelt kérdés

Ez volt az első mensim,amikor tampont használtam,nagyon tetszett,kényelmes volt,nem is fájt a felhelyezés,minden rendben volt,erre anya tegnap azt mondta h ne használjak tampont,mert tönkreteszi a szűzhártyámat. És??! A tampon sokkal jobb mint a csörgős,kényelmetlen,beleizzadós betét.


15L

köszönöm a válaszokat


2010. júl. 21. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
a betét egészségesebb is és ez a fontos
2010. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
Szerintem használhatsz tampont.Ha bicajozol az is tönkre teheti a szűzhártyádat.Mutasd meg anyukádnak a tampon leírását és biztos engedni fog.
2010. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Erre találták fel a mini tampont. Vegyél a zsebpénzedből, ha neked az a kényelmesebb, és nem tudod meggyőzni az anyukádat.
2010. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

azt használsz ami neked kényelmesebb!

énis jobban szeretem a tampont:)

nemkell az orrára kötnöd. amugy meg mindenhol le van irva, hogy a szűzhártyának semmi baja sem lesz a tampontól, mert van rajta alapbol lyuk azon át folyik ki a vér is, amikor megjön, és azért a szűzhűrtya odébb van.

2010. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)


Normal-t használtam,mert az erősebb napkon a mini semmit sem ér..

2010. júl. 21. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy a tampont kevésbé egészséges, mint a betét. Főleg ebben a melegben a betét kifejezetten erős veszélyforrás (a hüvely hőmérséklete viszont állandó, melegben is 36.6 fok). Csak normális időközönként kell cserélni.


Kérdező, a szüzesség nem a szűhártyától függ, hanem hogy voltál-e már pasival.

Ha netán nőgyógyászhoz kellene menned, anyukád azt is megtiltaná, csak hogy nehogy baja legyen a szűzhártyádnak? Nagyon korlátolt gondolkodásra vall.

2010. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel egyetértek.
2010. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. :)


Igen,szerintem is hülyeséget mond,és nem értem h őt mért zavarja ha én tampont használok..de én akkor is azt fogok használni.Majd megmondom neki.

2010. júl. 21. 14:24
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és a felpontozás mindenkinek ment ;)
2010. júl. 21. 14:25
 10/12 anonim ***** válasza:
ez mindenkinek a magánügye hogy mit használ!!ha neked a tampon a kényelmesebb használd azt
2010. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!